Kierownik zmiany- kierownik produkcji

OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA

Opis zadań:

Zakres obowiązków:
– praca zmianowa w biurze produkcji,
– nadzór nad procesami produkcyjnymi i technologicznymi,
– realizacja zadań i planów produkcyjnych,
– kontrola zaopatrzenia w materiały pomocnicze
-optymalizacja produkcji pod kątem wydajności, jakości i kontroli kosztów,
– kierowanie i nadzór nad kadrą pracowniczą, ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy podległych pracowników.

PRACODAWCA OFERUJE:
– mieszkanie dla pracownika i jego rodziny,
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
– ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,
– możliwość zatrudnienia współmałżonka,
– dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego.

Inne wymagania:

wykształcenie – wyższe (w tym licencjat)

– wykształcenie wyższe : specjalność technologia żywności lub podobne spożywcze ( mile widziana specjalizacja mleczarska ),
– mile widziane doświadczenie zawodowe w mleczarstwie lub w branży spożywczej,
– dyspozycyjność.

Pokaż w całości