Konserwator maszyn i urządzeń

MB RECYCLING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI ODPADAMI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opis zadań:

według stanowiska

Inne wymagania:

wykształcenie – średnie zawodowe

Miejsce wykonywania pracy: Micigózd
Główne zadania stanowiskowe:
– konserwacja oraz wykonywanie bieżących naprawy maszyn i urządzeń
– diagnozowanie usterek i usuwanie awarii,
– montaż, podłączenie i uruchamianie nowych urządzeń.
– współtworzenie planów serwisowych maszyn i urządzeń-
– bieżące raportowanie do przełożonego na temat wszystkich zauważonych usterek/uszkodzeń, podejmowanie stosowych działań
Kompetencje techniczne:
– podstawowa wiedza z zakresu budowy maszyn, mechaniki, elektryki, hydrauliki
– zdolności manualne
Mile widziane:
– doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym, przemysłowym ale nie jest to wymagane ponieważ jeżeli jesteś absolwentem szkoły to wszystkiego Cię nauczymy.
Inne:
– przestrzeganie zasad BHP
– gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
– możliwość zdobywania nowych kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku technicznym
– pracę w dynamicznej i szybko rozwijającej się organizacji
– przyjazną atmosferę w pracy

Pokaż w całości