Młodszy asystent/asystent/starszy asystent Ambulatorium z Izbą Chorych R68/2538-1337/24

ZAKŁAD KARNY WŁOCŁAWEK

Opis zadań:

Opis stanowiska:
1) praca w stałym i bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności;
2) przeprowadzanie badania podmiotowego i przedmiotowego,
3) udzielanie porad lekarskich w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej,
4) diagnozowanie pacjenta i zlecaniu niezbędnych konsultacji specjalistycznych
5) opiniowanie próśb i wniosków osadzonych,
6) zlecenia leczenia farmakologicznego z uwzględnieniem racjonalnego gospodarowania lekami i innymi produktami leczniczymi oraz wyrobami medycznymi,
7) zlecanie diet leczniczych,
8) sporządzanie opinii i zaświadczeń o stanie zdrowia,
9) wystawianie zwolnień lekarskich w formie elektronicznej e-ZLA za pomocą platformy ZUS,
10) prowadzenie dokumentacji medycznej,
11) kwalifikowanie do szczepień w systemie CBOW,
12) wprowadzanie danych do CBOPW i platformy e-gabinet poprzez wystawianie skierowań na badania/konsultacje lekarskie
13) świadczenia zdrowotne udzielane będą w oparciu o sprzęt oraz pomieszczenia będące własnością Zakładu Karnego we Włocławku. Zakład Karny we Włocławku zapewnia leki. Produkty lecznicze i wyroby medyczne konieczne do udzielania świadczeń.

Inne wymagania:

wykształcenie – medyczne wyższe (w tym licencjat)
zawód – Lekarz

W Służbie Więziennej pracownikiem może być osoba, która: ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych; daje rękojmię prawidłowego wykonywania powierzonych zadań; nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo umyślne lub umyślne przestępstwo skarbowe albo wobec której nie został wydany prawomocny wyrok warunkowo umarzający postępowanie karne o takie przestępstwo, a także nie toczy się przeciwko niej postępowanie karne o takie przestępstwo; dająca rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach ustawy z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych; posiadająca zdolność fizyczną i psychiczną pozwalającą na zatrudnienie na określonym stanowisku, którą ustala służba medycyny pracy; ma odpowiednie do zajmowanego stanowiska wykształcenie

Pokaż w całości