Ślusarz – Monter Konstrukcji Stalowych

ZBM Głombik Sp. z o.o.

Opis zadań:

Twój zakres obowiązków:
• wykonywanie prac ślusarskich;
• montaż elementów konstrukcyjnych;

Nasze oczekiwania:
• samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw;
• bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
• kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach przy montażu konstrukcji stalowych;
• dokładność, precyzja, dyspozycyjność;

Oferujemy:
• umowę o pracę;
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie od 3500,00 zł (netto) (wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i kwalifikacji);
• możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach;
• możliwość dodatkowego ubezpieczenia grupowego;
• możliwość pracy w dni wolne oraz w nadgodzinach;

Inne wymagania:

wykształcenie – średnie branżowe
umiejętność – Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw
umiejętność – znajomość rysunku technicznego
umiejętność – doświadczenie w pracy w zespole
staż pracy ogółem – lata: 3

Pokaż w całości